Промисловість

Скло

Промислові рішення для стимулювання зростання та створення продуктів

Ми захоплені виробництвом скла. Цей вид промисловості грає значної ролі як на внутрішньому, а й у світовому ринку.

Стекло нескінченно переробляється, його можна постійно використати повторно без втрати якості або чистоти і екології.

 У сучасному світі скляна промисловість з кожним роком розвивається все більше і більше. Постійно розробляються нові технології. За сьогоднішніми стандартами скляна промисловість є прибутковим бізнесом і досить поширена. Компанії роблять келихи для вина, склянки, підлогові вази і багато що інше. У рейтингу галузей промисловості скляна промисловість займає почесне місце із-за своєї необхідності. Компанії виробляють келихи для вина, склянки, вази для підлоги та багато іншого. У рейтингу галузей промисловості скляна промисловість займає почесне місце через свою потребу.

Цей вид індустрії освітлення стає невід’ємною частиною виробництва інших продуктів, таких як продукти в галузі архітектури та будівництва, оптики, світлотехніки, волоконної оптики та ін.

 

Яким галузям необхідне скло

Споживачами є як фізичні особи, а й організації, які займаються такими видами діяльності.

Будівництво
93%
Харчова промисловість
81%
Сільське господарство
61%
Виробництво меблів
82%
Автомобільна промисловість
91%
Фармацевтичні препарати
92%
Косметологія
87%
Ліки
95%
Хімічна промисловість
85%
Парфумерія
96%

Які види скла бувають

Споживачами є як фізичні особи, а й організації, які займаються такими видами діяльності.

ФЛОАТ-СКЛО

Нині листове скло робиться в основному з використанням флоат-технологии, що припускає плавку скла в ємності з розплавленим оловом. В результаті виходить високоякісне скло, широко застосовне у будівництві і автомобілебудуванні. Зокрема, безбарвна або така, що містить мала кількість заліза листове залізо використовується у виробництві сонячних панелей, що генерують сонячну енергію. Окрім вапняку, при виготовленні листового скла використовується до 5go, джерелом якого є доломіт. Цей компонент діє як стабілізатор, покращує в'язкість плавлення, підвищує стійкість до механічних і хімічних дій. Нижча температура кальцинації MgCO3 доломіту і формування низькоплавких процесів також дозволяє понизити енерговитрати.

ТЕХНІЧНЕ СКЛО

До технічного скла належать такі вироби, як скло для телеекранів та моніторів комп'ютерів, скло освітлювальних приладів (трубок та ламп), оптичне скло, скляна тара для лабораторій та технічних потреб, боросилікатне та керамічне скло (посуд та високотемпературні побутові електроприлади), а також скло для електронної промисловості (РК-панелей). Поряд із склоутворюючими оксидами (бору, алюмінію тощо) добавки CaO та MgO відіграють важливу роль у виробництві технічного скла.

СКЛОВОЛОКНО ДЛЯ ІЗОЛЯЦІЇ

Упродовж більш ніж 60 років скловата, мінеральна і кам'яна вата використовуються як ізоляційні матеріали для збереження тепла і захисту від шуму. Мінеральна вата складається з натуральних сировинних матеріалів: кварцевого піску або базальту, також із застосуванням екологічно чистого повторно переробленого скла. Мінеральна вата - найзручніший ізоляційний матеріал, який використовується в промисловості і будівництві. Скляна і кам'яна вата виготовляються за допомогою продування стислого повітря через потік розплавленого скла або процесу накручування. Додавання вапняку і доломітових продуктів до суміші дозволяє коригувати і посилювати потрібні характеристики сплаву і волокон. Залежно від складу, вапняк і доломіт можуть виступати як що флюсують, так і як що стабілізують добавки.

ТАРНЕ СКЛО

Тарне скло - необхідний інгредієнт у виробництві харчових контейнерів, пляшок і місткості для лікарських і косметичних засобів. Газонепроникне, інертне і без присмаку, тарне скло - ідеальний матеріал для виробництва такої місткості. Різноманітні форми і забарвлення скляних контейнерів забезпечують додаткові маркетингові переваги. Попри те, що при виготовленні тарного скла використовується велика кількість повторно переробленого скла, окрім цього треба і інші природні матеріали, при цьому незмінно високої якості. Окрім використання вапна, джерела CaO, корисним у виробництві виявилося і застосування 1,8-3,4go (доломіту) : додавань цього компонента зменшує кристалізацію і витрату каустичної соди і освітлювачів. При виготовленні важкої скляної місткості складної форми використання MgO дозволяє поліпшити ті, які охолоджують властивості.

НЕПРЕРИВНЕ СКЛОВОЛОКНО

Текстильне скловолокно використовується в основному у виробництві армованого склопластика, необхідного компонента у багатьох галузях промисловості, починаючи з транспортної галузі (автомобілебудування, виробництво літаків і кораблів) і закінчуючи вітряними електростанціями, електронним і спортивним устаткуванням. Виробництво скловолокна типу E - glass і хімічно стійкого скловолокна (ECR) для безперервного скловолокна вимагає використання найякісніших і чистіших сировинних компонентів : тонкомолотых вапняку і доломіту, а також і доломітового вапна гідрата. Кальциноване вапно і доломіт, спеціально обпалювані при виробництві стекла типів E,, C і ECR значно підвищують якість роботи і потужність склоплавильних печей. У повністю електричних печах обпалене вапно і обпалений доломіт перешкоджають утворенню CO2 в ізоляційних шарах і формуванню гарячих проривів в поверхневому шарі шихти. Каолінові добавки також застосовуються у виробництві скловолокно як джерело оксиду алюмінію.

Досвід та вплив

Збільшення прибутку
+ %
Партнери
> +
Консультаційні послуги
~

Як ми допомагаємо клієнтам

Стратегія

 

Маркетинг

Приватний акціонерний капітал

Стратегія злиття та поглинання

Повна потенційна трансформація

Індустрія 4.0 та цифрові операції

Що ми робимо

Стійке майбутнє

Ми допомагаємо знайти шляхи до декарбонізації та розробляємо конкретні плани для її досягнення. Ми пропонуємо рішення для досягнення максимальної енергоефективності, мінімізації відходів, максимальної переробки та повторного використання, а також переосмислення прав власності на ресурси.

Створення провідних скляних заводів із підтримкою виробничої аналітики

Ми маємо багаторічний досвід у скляній промисловості в управлінні в скляних заводів з підтримкою виробничої аналітики, а також впровадили можливості цифрової та розширеної аналітики та управління змінами у великих масштабах. Наші спільно розроблені ініціативи охоплюють всі цифрові важелі, такі як розширена аналітика, автоматизація та оцифрування процесів, у всіх основних функціях, що варіюються від виробництва та обслуговування до маркетингу, закупівель та продажів.

Перетворення за допомогою технологій

Ми пропонуємо комплексний підхід до трансформації, що охоплює бізнес, організацію та технології. Завдяки цілісній структурі трансформації ми допомагаємо подолати пастку постійного навчання цифровизації та зробити цифрові технології та аналітику реальним фактором успіху у бізнесі. Наш підхід до розширеної аналітики поєднує надійний процес доставки із спільною командою фахівців, які підтримуються запатентованими технологіями та продуктами.

Стійкий клієнтський досвід та бренд

Ми допомагаємо створити бренди в промисловості, якими захоплюються, до продуктів та послуг, які вони насправді обирають, споживачі все більше усвідомлюють важливість сталого розвитку. Але хоча багато хто має найкращі наміри, вони не завжди можуть змінити свою поведінку. Marrbery поєднує глибоке розуміння та досвід з технологіями, щоб допомогти клієнтам перетворити наміри своїх клієнтів у нову поведінку, надаючи стійкий клієнтський досвід, який задовольняє споживачів там, де вони знаходяться на шляху до сталого розвитку, змінюючи уявлення про прихильність бренду до сталого розвитку.

Ознайомтеся з нашим досвідом у галузі, лісові товари, папір та упаковка або інші

Крім того, Marrbery має досвід надання допомоги клієнтам у таких областях, як ринкова та конкурентна розвідка, розробка бізнес-моделей, операції та планування продуктів, включаючи дослідження та розробки, моделі виходу на ринок, маркетингову стратегію агробізнесу та управління брендом.

Зростання продажів
70%
Дані та аналітика
50%
Трансформація підприємства
65%
Відсоток стійкості
90%
Контакт

Давайте працювати разом

Бажаєте працювати з нами над новим проектом чи потребуєте бізнес-консультації? Заповніть форму нижче.